Stránka: <<  < 12 13 14

Vladimír omlouvající

2/27/2012, 16:57:19 | Autor: leho

Vladimír se čtenářům omluvil v článku "Udělal jsem chybu" za své udání dvou diskutérů Policii ČR. Nemyslím ale, že by mu to bylo něco platné a ani se nejedná o nějaké revoluční dění v této oblasti české blogosféry. Jedině co by stálo za zmínku je fakt, že za článkem s omluvou je více komentářů než je obvyklé a samozřejmě drtivá většina souhlasných. Takže psi si zaštěkali a karavana jede dál.

 

Fórum Nezvědavce

Diskuze na fóru je přístupná všem bez jakékoliv registrace. Zobrazeny jsou poslední čtyři aktivní témata. Chybí příspěvek nebo téma? Vysvětlení zde.

Téma Příspěvků   Poslední příspěvek
http://www.paniez.be/veste adidas superstar homme-ID48618.html1 veste adidas superstar homme, 12/8/2018, 17:16:11
http://www.soccerjerseyswholesale.us.com/1 Wholesale World Cup Jerseys, 10/16/2018, 00:36:10
jrtMxRdVbmosHTNpC1 vtqyrcvn, 10/12/2018, 21:42:50
http://www.wholesalechinajerseyscheap.us.com/1 Cheap Adidas NHL Jerseys, 10/12/2018, 16:16:03

Souputník Yamato zavedl moderování

2/23/2012, 20:10:51 | Autor: leho

Jeden ze souputníků Zvědavce a bývalý autor četných příspěvků v diskuzích na Zvědavci Yamato-san na svém blogu zavedl moderování komentářů. Z tohoto faktu je více než zřejmé, že vést blog s diskuzí není činnost pro každého. Yamato je jeden z těch, kteří jsou skálopevně přesvědčeni o svém vidění alternativního světa a neuvědomují si, co to znamená vést internetovou diskuzi a neví, jak diskutovat. Zkrátka ho z několika diskutérů s jinými názory rozbolela hlava a tak hodil ručník do rinku. Způsob, jakým tak učinil, je docela zábavný. Více na jeho blogu Yamato-san.

Aktualizace: Yamato to dlouho nevydržel a po několika dnech moderaci zrušil.

 

Stworovo udání osobních dat. Dalo se něco takového očekávat?

2/23/2012, 20:10:09 | Autor: leho

V očích většiny čtenářů Zvědavce byl Vladimír Stwora vždy ochráncem základních lidských práv včetně svobody slova a ochrany osobních údajů. Najednou se ale stalo něco nevídaného: majitel Zvědavce Vladimír Stwora udal Policii České Republiky na její požádání osobní data dvou diskutérů. Viz článek "Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci". Podle "advokáta na černo" české neonacistické scény Tomáše Peciny (Pecina na Paragrafu - http://paragraphos.pecina.cz/2012/02/vladimir-stwora-udal-policii-dva-sve.html) Vladimír vůbec nemusel údaje uživatelů nahlašovat proto, že nešlo o žádný soudní příkaz a možná ani na ten by nemusel reagovat. V tomto s Tomášem Pecinou nelze než souhlasit. Dalo se ale něco takového u Stworů na Zvědavci očekávat? Odpověď možno nalézt v diskusním fóru Nezvědavce

 

Primárky v USA: Zvědavci ujel vlak

2/23/2012, 20:09:32 | Autor: leho

V článku "Paulův tábor považuje výsledky hlasování v Nevadě za podvod" Vladimírovi poněkud ujel vlak, neboť nejen že Ron Paul je skutečně nedůležitý, ale především vítězství bývalého pensylvánského senátora Ricka Santorum v primárkách na Středozápadě USA značně zamíchalo republikánům karty, což článek na Zvědavci nezmiňuje. Je nutno si rovněž uvědomit, že zdroj článku je překlad z bulváru Examiner, který má mezi svými čtenáři určitě daleko větší počet příznivců Rona Paula než mezi voliči registrovanými v republikánské straně. To se ale na webzinu Zvědavec samozřejmě nedozvíme. A větší počet drobných nepřesností v překladu necháme stranou, neboť na to jsme si už za ta léta u Vladimíra zvykli, že.