A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /homepages/36/d117019790/htdocs/nezved_test/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: core/Security.php

Line Number: 189

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /homepages/36/d117019790/htdocs/nezved_test/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 674

Nezvědavec - odpověď V. Stworovi a jeho hnojníku Zvědavec

O Zvědavci

Zvědavec v době svého vzniku v roce 1999 měl prý ambice se stát portálem pro všechny Čechy a Slováky žijící v zámoří a poskytovat jim služby a informace jinak těžko dostupné. Brzy ale začalo být zřejmé, že zde jde o něco jiného. Už po pár letech existence Zvědavec se dal na dráhu překrucování faktů v podobném duchu jak za bývalého režimu v Československu včetně publikací konspiračních teorií a antisemitsky zaměřených článků (článek Jak poznat Žida?, například).

V současné době Zvědavec slouží svému tvůrci k účelu potvrzování různých konspiračních teorií, jako například že Američané nikdy nepřistáli na Měsíci, že svět je řízen v zákulisí loutkáři v podobě mezinárodního židovstva, že 9/11 spáchaly tajné služby včetně CIA, FBI, NSA, Mossadu, že Al-Kaida je výmysl zmíněných tajných služeb, atd, atd...

Souputníci Zvědavce

Souputníci Zvědavce v české internetové subkultuře je velmi zajímavý fenomén zasluhující si patřičné pozornosti. Mezi jeho přední představitele řadím Tomáše Pecinu, velmi snaživého bloggera a samozvaného odborníka na právo v České kotlině a realizujícího se pomocí jeho blogů Slepecká hůl a Paragraphos. Další souputníci jsou reprezentováni oběma Vodníky, Yamato-sanem (web Yamato-san), Kapitánem Nemem (web Nautilus), mimozemšťanem (Alienův kokon) a v neposlední řadě také Janem Šináglem.

Proč také Šináglem je blíže vysvětleno na zvláštní stránce o souputnících zde.

Neměl bych také zapomenout na web Trampská nit, který vede osoba jménem Luc Petr žijící ve Francii. Podle ověřených informací se ale nejedná o žádného českého trampa. Tenhle Luc Petr občas napíše do Zvědavce článek a plně sdílí paranoidní a antisemitskou ideologii se zvědavým webzinem Vladimíra Stwory. Musím ho zmínit, neboť i on zmiňuje Nezvědavce (např. v článku zde) na svých stránkách. Měl bych také dodat, že plynná znalost ruštiny v trampském prostředí se takřka nevyskytující je rovněž alespoň mírně podezřelá.


Až budu mít čas, doplním ...