A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /homepages/36/d117019790/htdocs/nezved_test/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: core/Security.php

Line Number: 189

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /homepages/36/d117019790/htdocs/nezved_test/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 674

Cenzorka Mindy

Cenzorka Mindy
(její profil na Zvědavci zde).

Cenzorka Mindy je velice zajímavá osoba. Poprvé jsem se s ní setkal virtuálně na Internetu během mé mise v Iráku, bylo to někdy krátce po Londýnských útocích v červenci 2005. Paní Mindy, jinak (údajně) vlastním jménem JUDr. Dagmar Karlová, se mnou velmi sympatizovala a dle jejích emailů či jednoho mailu, teď si nejsem jistý, se možná snažila i o něco více. Bohužel její email už nemám, nevěnoval jsem jejím projevům tenkrát moc pozornosti, přeci jenom jsem měl také jiné starosti. K dispozici jsou pouze její příspěvky na Zvědavci zde. Čtenář nechť sám posoudí, jaké bylo její zaměření tenkrát:

Nedoufejte,Stworo.Jste kazisvět Mindy 11.09.05 21:02

Zvedavec je nejlepsi.Za utokem v Londyne jsou zidi. Tak co takhle,pane Vladimire.Nebo vy mate neco proti zrzkam? (Mindy 08.07.05 13:29)

A její vztah k mé osobě, dle tohoto příspěvku docela vřelý a vyjadřující sympatie k vojákovi US Army:

Pane Leho,myslim,ze nemusite ospravedlnovat.My vsichni zde se na vas,prislusniky US Army, spolehame .S vami za zadkem si muzeme ZATIM dovolit luxus zasveceneho hodnoceni svetoveho deni,prisneho kritizovani,sebemrskacskeho moralizovani pripadne bedovani na internetu (nebo v hospode ).Ale jakmile se bitevni pole presune k nasim domeckum bliz nez se zatim,prostrednictvim obcasneho jednorazoveho vrazdeni v nasich dopravnich prostredcich, budeme vas volat jako ztracene decka mamu . Mindy 09.07.05 06:29

No a dokonce některé Mindiny příspěvky byly tehdy nevhodné a Vladimír je smáznul. Pokud vezmeme v úvahu její působení v blízké budoucnosti coby šéfcenzorky Zvědavce, téměř neuvěřitelné:

(Cenzurováno. Jste osobní, urážíte a jste nevkusný. Rovněž 4 další vaše příspěvky neprošly cenzurou.) Mindy 10.07.05 08:53

(Příspěvek cenzurovan. Osobní urážky.) Mindy 10.07.05 16:46

(Cenzurováno. Urážíte. Poslyšte, nechte toho.) Mindy 10.07.05 17:34

Transformaci z odpůrkyně Zvědavce do jeho šéfcenzorky Mindy definitivně dokončila před 14. červencem 2006, tedy nejdéle do roka a do dne. Toho dne zrušila Ben Hurův příspěvek s roztomilou poznámkou:

( Zrušeno. Pokud mi umožníte, abych zapomněla na to, jak jste o nás psal (čas minulý slovesa psal je conditio sine qua non) na Nezvedenci, budu ráda, Ben Hure. Do doby než na něco přijdete, vám nepustím nic. A myslím, že to chápete. Editorka )

Co zapříčnilo takovou radikální změnu, těžko říci, ale možná to bylo proto, že v některé mé odpovědi na její email jsem se zmínil, že jsem šťatně ženat a že na změnu v mém osobním vztahu ani náhodou nepomýšlím. Mindy holt šla za lepším, tedy podle jejího vyjádření na fóru Zvědavce. Její zdůvodnění, proč nejsem na Zvědavci vítán, je docela zajímavé, i když poněkud rozvláčné a nepříliš čtivé. K dispozici na "otevřeném" fóru Zvědavce zde.

Vskutku roztomilé, není-liž pravda?