A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /homepages/36/d117019790/htdocs/nezved_test/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: core/Security.php

Line Number: 189

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /homepages/36/d117019790/htdocs/nezved_test/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 674

Zvědaví souputníci

Zvědaví souputníci

Zvědaví souputníci je velmi zajímavý fenomén české internetové subkultury. Typická agenda zvědavých souputníků zpravidla spočívá v prezentaci či přímo ve výrobě různých kauz, z nichž je řada směšných až bizardních, od kauzy Zvědavec přes případ Lucie Šlégrové až po kauzu velekněze Řádu ozubeného kola - http://www.radozubenehokola.cz/ a Jeho Velkoozubenosti (JV) Marka Hirata.

Tomáš Pecina

Prezentuje se blogy Slepecká hůl - http://slepeckahul.pecina.cz a Paragraphos - http://paragraphos.pecina.cz/. Je docela možné, že se jedná o tajně vysvěceného velekněze výše zmíněného Řádu ozubeného kola. Je rovněž jedním ze zakladatelů Sudetoněmeckého sdružení, které prezentuje velmi svérázné názory na historii německého osídlení v českých zemích a následného odsunu Sudetských Němců po druhé světové válce. Nejde však o nějaké vlivné sdružení s početnou členskou základnou, zvláště když má pouze tři členy - Tomáše Pecinu, Jana Šinágla a Wolfganga Habermanna, jenž zaštiťuje Sdružení svým sudetoněmeckým původem. Stránka Sdružení - http://www.sudetsti-nemci.cz/cs/

Tomáš Pecina na fašistickém webu http://revolta.info Uveřejněno bez jeho vědomí? Možná. Čtenáři si mohou udělat svůj názor.

Jak už bylo zmíněno výše, Řád ozubeného kola je jednou z aktivit Tomáše Peciny. Jestli se jedná o pouhou neškodnou recesi si mohou čtenáři udělat názor z rozhovoru s JV (Jeho Velkoozubeností) Markem Hiratem z neonacistického sjezdu v srpnu 2011 v Kaplicích v jižních Čechách: Marek Hirato na Youtube část 1 a Marek Hirato na Youtube část 2

Aktualizace 11.7. 2013 (iDnes): Jeho Velkoozubenost půjde na pět let za mříže, rozhodl soud v Třebíči

Vít Zvánovec aka Guy Peters

Vít Zvánovec je státním zaměstnancem Úřadu pro ochranu osobních údajů - ÚOOÚ - http://www.uoou.cz/uoou.aspx. Provozuje web Lucerna Wikipedie - http://wikipedie.blogspot.com/, kde zavedl unikátní alternativní pravopis, jehož souhrnná pravidla sice (zatím) nepublikoval, ale je možné si je vydedukovat z jeho článků o pravopisu na jeho blogu, které, musím příznat, zase tak nezajímavé nejsou - http://wikipedie.blogspot.com/search/label/Orthografie.

Je ironií, že Vít Zvánovec coby činovník instituce zabývající se ochranou osobních dat nemá vůbec žádný problém se zveřejňováním adres bydliště a dalších osobních dat soukromých osob bez jejich vědomí. Usuzuji tak ze Zvánovcovy účasti v diskuzi, kde byla publikována adresa bydliště domnělého žida a advokáta Michala Mázla zde - http://paragraphos.pecina.cz/2011/10/michal-mazel-pozaduje-odstraneni.html#comment-form

Zdá se, že Vít Zvánovec je tajný fanoušek Nezvědavce, ale nechce to přiznat. Tuto skutečnost je možno odhadnout z jeho příspěvku na Lucerně Wikipedie zde - http://wikipedie.blogspot.com/2012/01/kuliskova-zumpa.html. Bohužel, vypadá to, že Zvánovec byl poněkud rozrušen a naštvaný, jelikož jeho text nedává příliš smysl a nelze se přesně dozvědět, co jsem tak strašného provedl a proč už mě nikdy nepustí do diskuzí na jeho blogu. Škoda, nedá se nic dělat, zeptat se ho už nemohu a on by už asi stejně neodpověděl.

Jan Šinágl

Jan Šinágl se sice jeví jako relativně normální člověk mezi společenstvím ostatních zvědavých souputníků, ale zdání by mohlo klamat a to převážně z důvodu jeho partnerství s Tomášem Pecinou. Už jsem se zmínil, že je jedním ze tří členů Sudetoněmeckého sdružení a podílí se i na dalších aktivitách Tomáše Peciny včetně zastávání se Lucie Šlégrové za její právo na svobodu slova a propagaci zničení tohoto základního lidského práva. Jan Šinágl si tedy zcela jistě zaslouží být označen za zvědavého souputníka. Web Jana Šinágla - http://www.sinagl.cz/

Další weby zvědavých souputníků:

DiscussiOnSpeed - http://discussionspeed.blogspot.com/
Kapitán Nemo a jeho web Nautilus 2- http://nautilus2.wordpress.com/
Yamato-san http://yamato-san.blogspot.com/
Astr live - http://astrlive.blogspot.com/
Trampská nit - http://tnit.fr/