Hlavní téma:

Články o Havlovi na Zvědavci jsou výmysly

Příspěvky zobrazeny 1 - 15 ze 79 | Stránka:  1 2 3 >  >>              
Téma: Články o Havlovi na Zvědavci jsou výmysly
Autor: ant       Dne: 12/23/2011, 18:27:30 (UTC-05:00) Eastern Time
 
Poslední nehorázný článek o Havlovi je evidentně celý výmysl. Tomu snad nikdo nemůže věřit.

Filozof Jan Patočka (shodou okolností zabitý komunisty v roce 1977!!!) pomohl studentovi Matfyzu vycestovat do Sovětského svazu (v listopadu 1989!!!), který nemá za úkol studovat nebo provádět výzkum, ale přednést výzvu Gorbačovovi, aby v Československu skončil nechutný komunismus. Když se Dr. Ladislav Andrey vrátil, zednář a okultista Havel už byl za podpory financí ze zahraničí prezidentem a neumožnil bývalému tajemníkovi KSČ Dubčekovi stát se prezidentem. Nakonec následuje tradiční konspirační teorie o sametové revoluci režírované tajnými službami s jistými zmínkami aktuálních témat, okultních blbin o New Age, "nedostatečném křesťanství", případně zednářství.

Větší blbinu Stwora na Zvědavci nemohl publikovat.
 
Follow the discussion in new forum at nezvedavec.org
Téma: re: Články o Havlovi na Zvědavci jsou výmysly
Autor: brodanek       Dne: 12/23/2011, 18:59:01 (UTC-05:00) Eastern Time
 
To je nas Vladik. Snad vetsiho dusevniho ubozaka clovek nemuze najit. Kdyz clovek si da trochu prace a na Zvedavci si zajde do jeho prvopocatku, snadno pozna ze Vladik se pustil do neceho na co jeho dusevni obzor naprosto nestaci. Jeho dusevni obzor je na urovni stredoskolaka a to velmi slabeho. Nerozumi vubec ekonomii. O vseobecne historii nevi zhola nic. Cela i ta nejobecnejsi politika je pro neho spanelskou vesnici.

Co SStwora umi je jen nenavidet. Nenavidi kazdeho. Nenavidi cely svet. Je obrazem nestastneho cloveka co zije lidskym zlem. Vse co dela je proti principu tohoto sveta, lidske humanity, lasky a vzajemneho pratelstvi.
 
Follow the discussion in new forum at nezvedavec.org
Téma: re: re: Články o Havlovi na Zvědavci jsou výmysly
Autor: Horymír       Dne: 12/25/2011, 05:02:16 (UTC-05:00) Eastern Time
 
Výmyslů o Havlovi je daleko více zde.
Sám jsem byl v dobách ,kdy mnozí "nezvědavci" řešili na Západě svoji kriminálnickou minulost ,kvůli které museli komunistické Československo opustit, činný v politice jisté antikomunistické strany,kterou VH se svými přáteli,či spolubojovníky estébáky
nadobro zlikvidoval.A s VH jsem TAKÉ měl několikráte co dočinění.
Takže vím své.
Ostatně,jak jsou zdejší pisálci disponovaní a věrni komunismu a svým komunistickoestébáckým přátelům lze s naprostou jistotou mimo jiné dohledat v archivu zdejších diskuzí,ve kterých uplně nekriticky obdivovali vysoce postaveného agenta stb Komorouse.
Závěrem přeji pokoj,lásku ,štěstí i zdraví všem lidem dobré vůle.
Většina z vás se odpovědí však nemusí obtěžovat ,jelikož toto přání se na na ně(LIDEM DOBRÉ VŮLE) zřejmě vztahovat nemůže...
 
Follow the discussion in new forum at nezvedavec.org
Téma: re: re: re: Články o Havlovi na Zvědavci jsou výmysly
Autor: von Schreckenstein       Dne: 12/25/2011, 06:51:41 (UTC-05:00) Eastern Time
 
Hezky text ve stylu Rudeho prava. Koukam, ze vam starym komunistum Havel neda spat ani po smrti. To jste cumeli, kolik lidi se s nim prislo rozloucit.
 
Follow the discussion in new forum at nezvedavec.org
Téma: re: re: re: re: Články o Havlovi na Zvědavci jsou výmysly
Autor: Horymír       Dne: 12/25/2011, 11:30:20 (UTC-05:00) Eastern Time
 
******
tady tato ***** stranka je čirý bolš*****
Všichni ti přátelé Havla v zahraničí byli levičácí až ultralevičácí. Všichni ti "disidenti" a Chartisté byly komunisté vyloučení ze strany v prověrkách v sedmdesátém roce. Polovina z ních byly konfidenty STB. A ti že by byly proti komunistickému réžímu? Takový nesmysl! Havel nebyl antikomunista. Ti "disidenti" a Chartistí jen chtěli se soudruhy z ÚV-KSČ dialog níkoliv bourat socialismus. Chtěli se dostat zpět k lizu. A ti že by usilovali o zhroucení réžímu? A ty nečestné čestné doktoráty mu udělovvali někdejší hipiří a levicový bordeláří z 68 let kteří se po létech staly vedoucí na Universitách. A Havel je dostával za to, že zabránil spravedlivému potrestání komunistických zločincu. Havel také patřil k hipířum a žil ve vzpominách na své bujaré hipířské mládí. Proto tá láska a pravda, které pravdou ani láskou není. Pravda, Havla opravdu do strany vzít nemohli. Ale komunisty se obklopoval. Rozhodně nemá žádnou zásluhu na pádu komunistického réžímu.
A kdyby mlčel, nestalo by se vůbec nic a bylo by to steně dobré. Řekněte mě jediné jeho prohlášení, ve kterém by se domáhal zbourání toho réžímu a nastolení demokracie? Několik "Dokumentu" té Charty bylo zveřejněno v zahraničí. Ty nejméně sterilní a pitomé. Když jsem si je tehdy přečetl v krajanském plátku, tak jsem tehdy napsal, že tá Charta je hovado zvláště politováníhodné, neboť je vykastrované, hnáty má chromé, rohy ulámané, je bez zubu a i ocas má uťatý. Tedy vůbec nic k oslavování zrovna tak jak tatíček té Charty, zbožňovaný Vašek Havel. Nemohly být jiné,když na ních spolupracovalo STB.
Já se všem obdivovatelum Havla kteří připisují Havlovi tak obrovské zásluhy, že se nepodiví nad tím, že to bylo ČSSR vůbec jako poslední které se zbavilo vlády komunistu a ještě k tomu nepomohl Havel ale STB a někteří členové ÚV-KSČ. Kdyby měl jen polovinu zásluh jaké mu výkvěti a elity připisují, tak to by muselo být Čsl. vůbec první kdo by se zbavil komunistu. A stalo se tak? Co dobře Havel uměl, tak to byly ty jeho prázdné bláboly. Samozřejmě "absurdní".
Tak tak to je a ne jinak ty blbé **** na těchhto neo bolš**** - ****

Nadávky editovány. admin
 
Follow the discussion in new forum at nezvedavec.org
Téma: re: Články o Havlovi na Zvědavci jsou výmysly
Autor: brodanek       Dne: 12/25/2011, 13:54:57 (UTC-05:00) Eastern Time
 
Pravda, Havla opravdu do strany vzít nemohli. Ale komunisty se obklopoval. Rozhodně nemá žádnou zásluhu na pádu komunistického réžímu.


********************

Co to zvanis ty vole. Poslechni uz konecne toho sveho doktora a manzelku a prestan pit. Potom nebudes mit ty hrozne halucinace. A taky se nech vysetrit na jatra, tam bude krucifix cirhosa jak prase.

To je neco uzasneho co se v hlavach takovych volu vytvori. Seznam zednaru je snad to nejtajnejsi co zednari maji. To je zajimave, ze to dali prave tobe. Prosim te nech si vysetrit nejen ty jatra, ale i tu svoji pitomou hlavu. Ty vole jeden.

 
Follow the discussion in new forum at nezvedavec.org
Téma: re: Články o Havlovi na Zvědavci jsou výmysly
Autor: leho       Dne: 12/25/2011, 14:11:11 (UTC-05:00) Eastern Time
 
Samozřejmě, že Zvědavec přebírá ze stranického tisku:

Rudé Právo 23. 2. 1989

Linka kupodivu je k nalezezní v diskuzi pod posledním článkem o Havlovi Václav Havel zbaven postmoderní aury
 
Follow the discussion in new forum at nezvedavec.org
Téma: re: re: Články o Havlovi na Zvědavci jsou výmysly
Autor: Horymír       Dne: 12/25/2011, 14:20:25 (UTC-05:00) Eastern Time
 
uffffffff
????????
 
Follow the discussion in new forum at nezvedavec.org
Téma: re: re: re: Články o Havlovi na Zvědavci jsou výmysly
Autor: Dale Cooper       Dne: 12/25/2011, 15:43:38 (UTC-05:00) Eastern Time
 
Horymíre vlastně máš pravdu. Pro mne ale fakt že Havel nebyl antikomunista a byl "hipíř" a "osmašedesátník" je důvod pro mne aby mi byl sympatický. Bohužel si to pokazil svoji podporou vojenských intervencí v bývalé Jugoslávii a Iráku.
 
Follow the discussion in new forum at nezvedavec.org
Téma: re: re: re: re: Články o Havlovi na Zvědavci jsou výmysly
Autor: brodanek       Dne: 12/25/2011, 16:36:05 (UTC-05:00) Eastern Time
 
Kupriku,
docela me prekvapujes svou svou neinformovanosti o tom tak zvanem "humanim bombardovanim". Vsechno to prislo k vuli tomu, ze nejaky natvrdly novinar pozmenil vsechna Havlova slova.

Bude dobre, aby jsi si to vse zjistil jak tomu doopravdy bylo. Je hrozne tyto veci cist znova a znova a nikdo si neda praci zjistit jak to bylo dopravdy. Tobe to taky nejde a nejde. Mel jsem te za chytrejsiho a vice objektivniho. A kdyz ne ja, tak ty jsi to tady a vsude vehementne prohlasoval. Je smutne, ze lide si nemohou uvedomit, ze souhlas s vrazdama se dava Havlovi. Vzdyt on byl vzdycky proti tomu, aby nekde tekla krev. Proto taky nesouhlasil s akci Masinu. Ale to by bylo asi pro tebe moc. Tak si mysli nadale, ze Havel si pral smrt desitek a stovek tech Jugoslavcu, kdyz ti to dela dobre nekomu i po smrti ublizovat.

Ver nejakemu hloupemu novinari co vsechno poplete nez zakladni myslence humanity.

 
Follow the discussion in new forum at nezvedavec.org
Téma: re: re: re: re: re: Články o Havlovi na Zvědavci jsou výmysly
Autor: Dale Cooper       Dne: 12/25/2011, 17:27:43 (UTC-05:00) Eastern Time
 
Brodánku nevím o co ti jde. Přesný Havlův výrok o humanitárním bombardování neznám nicméně je prostý fakt že bombardování Jugoslávie a invazi do Iráku podporoval. Nemám za to že by to dělal z nějaké vrozené vady charakteru a krvelačnosti spíš byl stejně jako v mnoha dalších věcech odtržený od reality a měl zároven špatné informace. Kdyby si uchoval aspon trochu kritického myšlení z dob kdy napsal Moc bezmocných tak by možná svoje závěry v těchto věcech patřičně korigoval.
 
Follow the discussion in new forum at nezvedavec.org
Téma: re: re: re: re: re: re: Články o Havlovi na Zvědavci jsou výmysly
Autor: brodanek       Dne: 12/25/2011, 18:16:39 (UTC-05:00) Eastern Time
 
Brodánku nevím o co ti jde.


************************************
Cili, kdyz to presne nevis, tak ho nekritizuj. A tu invazi do Iraku podporoval proto, ze te hrozne tyranie Huseina bylo uz dost. Ja bych taky podporil invazi do severni Koreje, kdyz vim, ze tam umiraji hlady miliony lidi. Ze je tam hladomor a lide jsou nuceni byt kanibaliste. Lide ve vesnicich cekaji na smrt sveho souseda, aby ho mohli pristi den SEZRAT.

Tak ted ty teoretiku napis, ze Brodanek si preje, aby ti zli Americane fysicky likvidovali vojenskou juntu a Kima v Kereji, aby zbytek toho nestastneho mohl zit jako normalni lide ve zbytku tohoto sveta 21 stoleti. Napis, ze Brodanek je bez citu a nema respekt ke generalum kolem Kima.

Proboha kolik je ti let ? Co nazyvas odtrzeni od reality ? Proc nez neco nenapises, tak o tom neuvazujes? A kdyz na to nestacis, tak se optej nekoho, kdo o tom neco vi ? 
Follow the discussion in new forum at nezvedavec.org
Téma: re: Články o Havlovi na Zvědavci jsou výmysly
Autor: Ben Hur       Dne: 12/25/2011, 18:26:05 (UTC-05:00) Eastern Time
 
Aha Kupriku, takze zastavit masove vrazdeni komunistickeho silence a diktatorskeho masoveho vraha se neslucuje s tvou moralkou. Ty bys obetoval dalsi miliony civilistu jen abys zachranil par tisic, tech kteri v rychle invazi a likvidaci statisicovych zlocineckych armad vyzbrojenych ruskymi komuniswty, prisli v techto misich o zivot. Zadna valka se bez obeti neobejde. A ty ktere vedli zlocinci, ktere ty obhajujes abys daval na odiv svou zvracenou humanitu a podivnou moralku, meli obeti tolik, ze presahli unosnou miru. Proto byly schvaleny OSN a valnou casti civilizovaneho sveta.
 
Follow the discussion in new forum at nezvedavec.org
Téma: re: re: Články o Havlovi na Zvědavci jsou výmysly
Autor: brodanek       Dne: 12/25/2011, 20:33:38 (UTC-05:00) Eastern Time
 
On ten Kuprik sem tu a tam dojde. Mysli si jak novatorsky ve svych idejich nas vsechny obohatil. Ja prispel ku prospechu nas vsech se svymi myslenkami, jak rozsiril obzor nasich tolik omezenych znalosti a vedomosti. Citi se jako zde jako nad vsemi nadrazeny. Diva se na nas jako na nestastne blbecky.

Ale opak se vzdycky stane pravdou. Saddam zabil za sveho sefovani v Iraku snad 2 miliony lidi. Uz jenom ta jeho nestastna valka s Iranem. Kazdy kdo o tomto vedel si pral, aby byl odstranen. Vsichni ho k tomu vyzyvali asi 8 let. Vsem se jen smal. Ted prijde tolik moudry Kuprik a rozciluje se, ze to neni humani. Udivuje se dokonce, ze si to pral i Havel, aby tomuto bylo ucineno zadost.

Kupriku, Kupriku nech toho a zacni myslet ne jako naivni snilek, ale jako dospely clovek. Neplacej tady takove hnupiny. Ja vim, ze Havel patril mezi 3 nejchytrejsi lidi nasi planety, ze ty a miliony lidi mu nemohou rozumet, ale proboha nech ho na pokoji. Bud jako SStwora, nepodavej mu ruku - on by si to urcite nepral.

 
Follow the discussion in new forum at nezvedavec.org
Téma: re: re: re: re: Články o Havlovi na Zvědavci jsou výmysly
Autor: Horymír       Dne: 12/26/2011, 01:35:25 (UTC-05:00) Eastern Time
 
Kupříku,Kupříku! Tak teď jsi to pěkně schytal .
Skoro jako já.
Vono sice "hipíři,hipísácí,hipís,hippies" nejsou žádní zednáři,jak se domnívá zdejší avangarda inteligence, pan doktor od prasat,ale podle rčení,že je škoda každé rány,která vedle padne jsme si podobné zacházení ty i já určitě zasloužili.
Zde je onen Havlův "inkriminovaný" výrok ,který Havel pronesl pro francouzský list Le Monde dne 29. dubna 1999:
...Domnívám se, že během zásahu NATO na Kosovu existuje jeden činitel, o kterém nikdo nemůže pochybovat: nálety, bomby, nejsou vyvolány hmotným zájmem. Jejich povaha je výlučně humanitární: to, co je zde ve hře, jsou principy, lidská práva, jimž je dána taková priorita, která překračuje i státní suverenitu. A to poskytuje útoku na Jugoslávskou federaci legitimitu i bez mandátu Spojených národů...
Tedy ne humanitární bombardování,jak je VH podsouváno,nýbrž humanitární povaha bomb použitých proti jug.civilistům.
A to je rodíl.
Nebo ne?
(takle to zřejmě pan doktor od prasat ,pletoucí si zednáře s hippies myslel)

"osmašedesátníci" byla komunistická banda ,která ve rvačce s jinou komunistickou bandou podlehla.Něco jako v padesátých letech .Tehdy se ta bolševická pakáž mezi sebou i věšela.
Nebo jinak.Smečka vlků,kteří se servali nad mršinou "českého národa".
To ,že někteří vlci v oné rvačce podlehli.......
 
Follow the discussion in new forum at nezvedavec.org
 
Příspěvky zobrazeny 1 - 15 ze 79 | Stránka:  1 2 3 >  >>