Trodas

Trodas býval jedním z nejpilnějších diskutérů na Zvědavci a také autorem několika článků. Jeho osobnost se vyznačovala zarputile fanatickým vyznáváním charakteristik paralelního světa zapadajícím do obrazu světa Vladimíra Stwory. Ten Trodasův svět je ale ještě o stupeň radikálnější. Možno posoudit z jeho příspěvků a článků na Zvědavci zde.

Nyní se Trodas realizuje především na svém fóru umístěném na českém Webu zdarma http://trodas.wz.cz.

Důvod jeho snížené aktivity na Zvědavci možná tkví ve skutečnosti, že od podzimu 2009 až do léta 2012 strávil ve vazbě kvůli podezření z vraždy svého otce a nevlastní matky. Více o případu a okolnostech propuštění z vazby je možno se dočíst v článku Přerovského deníku Kauzou vraždy manželů v Přerově se zabývá Ústavní soud, brzdí to odvolání ze dne 4. 12. 2012 a rovněž Trodas se věnuje svému případu na svém fóru.

Začátkem roku 2013 zamíchala případem smrt Trodasovy matky. Více v článku Přerovského deníku Vražda manželů míří k vrchnímu soudu. Ovšem bez Nárožné, ta v neděli zemřela ze dne 16. 1. 2013.

Vladimír Stwora navštívil Trodase v olomoucké vazební věznici a udělal s ním exklusivní interview. Pokud vás interview zajímá, klikněte sem.


Až budu mít čas, doplním ...